3 Aralık Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
LOS%71Beraberlik%18MET%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%88
Güven80/100Düşük riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Metz 1427.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,30
Beklenen gol (dep.)
0,87
Toplam beklenen gol
3,17
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Metz 1427.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1427).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven81/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Lille OSC 1755.
- Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,30, Metz 0,87).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,30, Metz 0,87).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven69/100Orta risk
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).