KuponperestV2
4 Şubat Pazar · 15:00
Lille OSC
4-0Maç sonucu · İY 4-0
Clermont Foot 63

Kuponperest analizi

LOS%63Beraberlik%23CFO%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Clermont Foot 63 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,75

Beklenen gol (dep.)

0,63

Toplam beklenen gol

2,38

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Clermont Foot 63 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Lille OSC 1755.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,75, Clermont Foot 63 0,63).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,75, Clermont Foot 63 0,63).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lille OSC — Clermont Foot 63 · Kuponperest