KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 12:00
Levante UD
2-6Maç sonucu · İY 1-4
Sevilla

Kuponperest analizi

LUD%43Beraberlik%22SEV%34

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%58
Güven38/100Yüksek riskModel uyumu 27%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,33, Sevilla 2,03).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,33

Beklenen gol (dep.)

2,03

Toplam beklenen gol

4,36

En olası skor

2-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Sevilla 1597.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1597).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Levante UD 1591.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven45/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,33, Sevilla 2,03).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,33, Sevilla 2,03).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven50/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Levante UD — Sevilla · Kuponperest