KuponperestV2
26 Aralık Pazartesi · 15:00
Leicester City
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Everton

Kuponperest analizi

LCI%18Beraberlik%27EVE%55

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Everton 1625, Leicester City 1430.
  • Everton deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,73

Beklenen gol (dep.)

1,67

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Everton 1625.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1430 — 1625).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1625, Leicester City 1430.
  • Everton deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,73, Everton 1,67).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,73, Everton 1,67).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven64/100Orta risk
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Leicester City — Everton · Kuponperest