30 Ağustos Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
LUN%48Beraberlik%27NUN%25
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%58
Güven58/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
- Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Newcastle United 1626.
- Leeds United iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1653 — 1626).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Leeds United 1653.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
- Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,48, Newcastle United 0,82).
- Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Leeds United son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Leeds United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).