KuponperestV2
10 Aralık Salı · 23:00
Leeds United
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Middlesbrough

Kuponperest analizi

LEE%31Beraberlik%25MID%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%57
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 54%

Neden?

  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Leeds United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,44

Beklenen gol (dep.)

1,79

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1480, Middlesbrough 1571.
  • Leeds United iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1571).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Leeds United 1480.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,44, Middlesbrough 1,79).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Leeds United 1,44, Middlesbrough 1,79).
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Leeds United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Leeds United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).