KuponperestV2
4 Haziran Pazar · 21:00
Lecce
2-3Maç sonucu · İY 1-0
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

LEC%18Beraberlik%18BFC%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%64
Güven50/100Orta riskModel uyumu 44%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Lecce 1511.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,73

Beklenen gol (dep.)

2,24

Toplam beklenen gol

2,97

En olası skor

0-2

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Bologna FC 1909 1684.
  • Lecce iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1511 — 1684).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Lecce 1511.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 0,73, Bologna FC 1909 2,24).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Lecce 0,73, Bologna FC 1909 2,24).
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Lecce son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Lecce — Bologna FC 1909 · Kuponperest