14 Ocak Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
LHA%19Beraberlik%24OLY%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Le Havre 1492.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,97
Beklenen gol (dep.)
1,68
Toplam beklenen gol
2,65
En olası skor
0-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique Lyonnais 1743.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1743).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Le Havre 1492.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,97, Olympique Lyonnais 1,68).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 0,97, Olympique Lyonnais 1,68).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).