19 Mayıs Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
LHA%23Beraberlik%26ODE%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,06
Beklenen gol (dep.)
1,64
Toplam beklenen gol
2,71
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique de Marseille 1717.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1717).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Olympique de Marseille 1,64).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,06, Olympique de Marseille 1,64).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).