10 Mayıs Cumartesi · 22:00
Kuponperest analizi
HAC%21Beraberlik%24MAR%54
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique de Marseille 1707.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1707).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 5,20 gol atıldı (0-0-5). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,05, Olympique de Marseille 1,77).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,05, Olympique de Marseille 1,77).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Olympique de Marseille son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).