16 Aralık Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
LHA%29Beraberlik%30ONI%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%71
Güven67/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Le Havre 1492.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,14
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
2,47
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, OGC Nice 1616.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1616).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Le Havre 1492.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,14, OGC Nice 1,33).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,14, OGC Nice 1,33).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).