31 Ağustos Pazar · 18:15
Kuponperest analizi
HAC%30Beraberlik%30NIC%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven65/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Le Havre 1493.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,15
Beklenen gol (dep.)
1,32
Toplam beklenen gol
2,47
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1493, OGC Nice 1616.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1493 — 1616).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Le Havre 1493.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,15, OGC Nice 1,32).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,15, OGC Nice 1,32).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).