14 Nisan Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
LHA%35Beraberlik%31NAN%35
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,14, Nantes 1,16).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,14
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,31
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Nantes 1500.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1500).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Le Havre 1492.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,14, Nantes 1,16).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,14, Nantes 1,16).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).