26 Nisan Cumartesi · 19:00
Kuponperest analizi
LHA%20Beraberlik%23MON%56
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,13
Beklenen gol (dep.)
2,05
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Monaco 1707.
- Le Havre iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1492 — 1707).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,13, Monaco 2,05).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Le Havre 1,13, Monaco 2,05).
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Le Havre son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).