KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:45
Lazio
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

LAZ%57Beraberlik%20SCA%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%59
Güven62/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Lazio için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,94

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

3,19

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Sassuolo Calcio 1569.
  • Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1760 — 1569).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Lazio 1760.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,94, Sassuolo Calcio 1,24).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,94, Sassuolo Calcio 1,24).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven65/100Orta risk
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Lazio — Sassuolo Calcio · Kuponperest