KuponperestV2
28 Nisan Pazartesi · 20:45
Lazio
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

LAZ%62Beraberlik%20PCA%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Parma Calcio 1913 1513.
  • Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,80

Beklenen gol (dep.)

0,87

Toplam beklenen gol

2,67

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Parma Calcio 1913 1513.
  • Lazio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1760 — 1513).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, Lazio 1760.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,80, Parma Calcio 1913 0,87).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lazio 1,80, Parma Calcio 1913 0,87).
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Lazio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven64/100Orta risk
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Lazio — Parma Calcio 1913 · Kuponperest