KuponperestV2
16 Eylül Pazar · 15:00
Juventus
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

JUV%59Beraberlik%22SCA%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Sassuolo Calcio 1622.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

0,77

Toplam beklenen gol

2,62

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Sassuolo Calcio 1622.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1622).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Juventus 1765.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,84, Sassuolo Calcio 0,77).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,84, Sassuolo Calcio 0,77).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Juventus — Sassuolo Calcio · Kuponperest