12 Mayıs Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
JUV%68Beraberlik%21S19%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%89
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 69%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Salernitana 1919 1620.
- Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
3,17
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Salernitana 1919 1620.
- Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1620).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Juventus 1743.
- Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,38, Salernitana 1919 0,79).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 2,38, Salernitana 1919 0,79).
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).