KuponperestV2
19 Mayıs Cumartesi · 15:00
Juventus
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

JUV%70Beraberlik%20HVE%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%90
Güven77/100Düşük riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Hellas Verona 1427.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,99

Beklenen gol (dep.)

0,66

Toplam beklenen gol

2,65

En olası skor

2-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Hellas Verona 1427.
  • Juventus iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1765 — 1427).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Juventus 1765.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,99, Hellas Verona 0,66).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,99, Hellas Verona 0,66).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Juventus — Hellas Verona · Kuponperest