KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 20:45
Juventus
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Cremonese

Kuponperest analizi

JUV%65Beraberlik%20CRE%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cremonese 1529.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,91

Beklenen gol (dep.)

0,64

Toplam beklenen gol

2,56

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cremonese 1529.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1529).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Juventus 1743.
  • Cremonese deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,91, Cremonese 0,64).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,91, Cremonese 0,64).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Juventus — Cremonese · Kuponperest