KuponperestV2
27 Ağustos Pazar · 18:30
Juventus
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

JUV%39Beraberlik%25BFC%36

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%55
Güven57/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,26, Bologna FC 1909 1,23).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,26

Beklenen gol (dep.)

1,23

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Bologna FC 1909 1684.
  • Juventus iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1684).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Juventus 1743.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,26, Bologna FC 1909 1,23).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Juventus 1,26, Bologna FC 1909 1,23).
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Juventus son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Juventus — Bologna FC 1909 · Kuponperest