KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 17:00
Ipswich Town
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Bournemouth

Kuponperest analizi

IPS%25Beraberlik%24BOU%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%58
Güven62/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Bournemouth için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Ipswich Town iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,31

Beklenen gol (dep.)

1,92

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Bournemouth 1718.
  • Ipswich Town iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1718).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Ipswich Town 1462.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,31, Bournemouth 1,92).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Ipswich Town 1,31, Bournemouth 1,92).
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Ipswich Town son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).