3 Kasım Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
IMI%80Beraberlik%12VEN%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%80
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 77%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Venezia 1457.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,91
Beklenen gol (dep.)
0,83
Toplam beklenen gol
3,74
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Venezia 1457.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1457).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Internazionale Milano 1890.
- Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,91, Venezia 0,83).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,39 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 2,91, Venezia 0,83).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,39 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).