31 Ağustos Pazar · 21:45
Kuponperest analizi
INT%69Beraberlik%15UDI%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%81
Güven79/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,10.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,10
Beklenen gol (dep.)
1,59
Toplam beklenen gol
4,69
En olası skor
3-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1913, Udinese Calcio 1554.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1913 — 1554).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1554, Internazionale Milano 1913.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,69 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,10, Udinese Calcio 1,59).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,69 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,10, Udinese Calcio 1,59).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).