KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 12:30
Internazionale Milano
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Torino

Kuponperest analizi

IMI%73Beraberlik%13TOR%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%61
Güven66/100Orta riskModel uyumu 100%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 3,15.
  • İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,15

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

4,28

En olası skor

3-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Torino 1585.
  • Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1585).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Internazionale Milano 1890.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,15, Torino 1,13).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,15, Torino 1,13).
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven65/100Orta risk
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Internazionale Milano — Torino · Kuponperest