3 Eylül Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
IMI%72Beraberlik%14AFI%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%68
Güven66/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,45.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,45
Beklenen gol (dep.)
1,43
Toplam beklenen gol
4,87
En olası skor
3-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, ACF Fiorentina 1613.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1613).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Internazionale Milano 1890.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,87 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,45, ACF Fiorentina 1,43).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,87 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,45, ACF Fiorentina 1,43).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,48 gol attı, 1,33 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).