KuponperestV2
8 Temmuz Pazartesi · 00:00
Internacional
1-2Maç sonucu · İY 0-0
CR Vasco da Gama

Kuponperest analizi

SCI%44Beraberlik%27VAS%28

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%75
Güven66/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Internacional 1,49, CR Vasco da Gama 1,00).
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Internacional son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,00

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internacional 1505, CR Vasco da Gama 1524.
  • Internacional iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1505 — 1524).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Internacional 1505.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Internacional 1,49, CR Vasco da Gama 1,00).
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Internacional 1,49, CR Vasco da Gama 1,00).
  • Internacional son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Internacional son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Internacional son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).