KuponperestV2
15 Aralık Cumartesi · 18:00
Inter
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

INT%60Beraberlik%20UCA%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%76
Güven64/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 2,78.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,78

Beklenen gol (dep.)

1,38

Toplam beklenen gol

4,15

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Udinese Calcio 1589.
  • Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1589).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Inter 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,78, Udinese Calcio 1,38).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,78, Udinese Calcio 1,38).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven53/100Orta risk
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Inter — Udinese Calcio · Kuponperest