26 Ağustos Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
INT%65Beraberlik%18TOR%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%73
Güven64/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Inter için beklenen gol: 2,62.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,62
Beklenen gol (dep.)
0,90
Toplam beklenen gol
3,53
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Torino 1570.
- Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1570).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1570, Inter 1620.
- Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,62, Torino 0,90).
- Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,62, Torino 0,90).
- Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).