KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 20:30
Inter
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Kuponperest analizi

INT%48Beraberlik%21ROM%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%65
Güven60/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,11

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

3,37

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Roma 1822.
  • Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1822).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Inter 1620.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,11, Roma 1,26).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,92 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,11, Roma 1,26).
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,92 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Inter — Roma · Kuponperest