3 Kasım Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
INT%64Beraberlik%20GCF%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven61/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Inter için beklenen gol: 2,35.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,35
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
3,14
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Genoa CFC 1542.
- Inter iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1542).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Inter 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,35, Genoa CFC 0,79).
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Inter 2,35, Genoa CFC 0,79).
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Inter son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).