15 Şubat Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
HUL%69Beraberlik%16NOR%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%68
Güven65/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Hull City kalesini maçların %20'inde, Norwich City %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %67'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,45 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
2,04
Beklenen gol (dep.)
0,45
Toplam beklenen gol
2,49
En olası skor
2-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hull City 1480, Norwich City 1481.
- Hull City iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1481).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Norwich City 1481, Hull City 1480.
- Norwich City deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 2,04, Norwich City 0,45).
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Hull City 2,04, Norwich City 0,45).
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Hull City son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Yüksek risk
- Hull City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Norwich City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).