KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 15:30
Hertha
2-1Maç sonucu · İY 0-0
1. FSV Mainz 05

Kuponperest analizi

HER%29Beraberlik%241FS%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%60
Güven58/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Hertha iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,41

Beklenen gol (dep.)

2,02

Toplam beklenen gol

3,44

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Hertha 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,41, 1. FSV Mainz 05 2,02).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 1,41, 1. FSV Mainz 05 2,02).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Hertha — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest