13 Mayıs Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
HVE%19Beraberlik%23UCA%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Hellas Verona 1427.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
2,14
Toplam beklenen gol
3,23
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Udinese Calcio 1589.
- Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1589).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Hellas Verona 1427.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,09, Udinese Calcio 2,14).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,09, Udinese Calcio 2,14).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).