KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 20:45
Heerenveen
1-0Maç sonucu · İY 0-0
PSV

Kuponperest analizi

HEE%31Beraberlik%24PSV%46

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%59
Güven39/100Yüksek riskModel uyumu 42%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,34, PSV 1,75).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,34

Beklenen gol (dep.)

1,75

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, PSV 1654.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1654).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PSV 1654, Heerenveen 1572.
  • PSV deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,34, PSV 1,75).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,34, PSV 1,75).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven53/100Orta risk
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).