KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 20:45
Groningen
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Willem II Tilburg

Kuponperest analizi

GRO%70Beraberlik%19WII%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%68
Güven63/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Groningen için beklenen gol: 3,54.
  • İç sahada maç başına 2,17 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,54

Beklenen gol (dep.)

1,54

Toplam beklenen gol

5,09

En olası skor

3-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Groningen 1554, Willem II Tilburg 1371.
  • Groningen iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 2,17 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1371).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Groningen 1554.
  • Willem II Tilburg deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,09 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 3,54, Willem II Tilburg 1,54).
  • Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,09 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 3,54, Willem II Tilburg 1,54).
  • Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Groningen son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Groningen son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).