5 Nisan Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
GRO%23Beraberlik%18PSV%59
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 2.5 üst%61
Güven53/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- PSV için beklenen gol: 3,12.
- Deplasmanda maç başına 2,80 gol üretiyor.
- Groningen iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,75
Beklenen gol (dep.)
3,12
Toplam beklenen gol
4,86
En olası skor
1-3
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Groningen 1571, PSV 1654.
- Groningen iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1571 — 1654).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven37/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: PSV 1654, Groningen 1571.
- PSV deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,86 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 1,75, PSV 3,12).
- Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,95 gol attı, 1,21 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,86 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 1,75, PSV 3,12).
- Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,95 gol attı, 1,21 gol yedi.
- Groningen son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Groningen son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
- PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).