16 Ağustos Cumartesi · 22:00
Kuponperest analizi
GRO%32Beraberlik%23HEE%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Beraberlik dışı%77
Güven56/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Beklenen gol (ev)
1,73
Beklenen gol (dep.)
2,25
Toplam beklenen gol
3,99
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Groningen 1571, Heerenveen 1572.
- Groningen iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1571 — 1572).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Groningen 1571.
- Heerenveen deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 1,73, Heerenveen 2,25).
- Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
- Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 1,73, Heerenveen 2,25).
- Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
- Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Groningen son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Orta risk
- Groningen son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
- Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).