KuponperestV2
10 Temmuz Pazartesi · 00:30
Grêmio FBPA
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Botafogo FR

Kuponperest analizi

FBP%45Beraberlik%28BOT%27

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,57, Botafogo FR 0,96).
  • Grêmio FBPA son 28 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Botafogo FR son 28 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %54'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,57

Beklenen gol (dep.)

0,96

Toplam beklenen gol

2,53

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1474, Botafogo FR 1515.
  • Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1474 — 1515).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1515, Grêmio FBPA 1474.
  • Botafogo FR deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,57, Botafogo FR 0,96).
  • Grêmio FBPA son 28 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Botafogo FR son 28 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,57, Botafogo FR 0,96).
  • Grêmio FBPA son 28 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Botafogo FR son 28 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %54'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA son 28 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Botafogo FR son 28 maçının %68'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).