KuponperestV2
16 Mart Pazar · 14:15
Go Ahead Eagles
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Willem II Tilburg

Kuponperest analizi

GOA%69Beraberlik%21WII%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%70
Güven66/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 3,65.
  • İç sahada maç başına 2,80 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,65

Beklenen gol (dep.)

1,39

Toplam beklenen gol

5,04

En olası skor

3-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%69
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Willem II Tilburg 1371.
  • Go Ahead Eagles iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,80 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven43/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1506 — 1371).
  • Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Go Ahead Eagles 1506.
  • Willem II Tilburg deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 3,65, Willem II Tilburg 1,39).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 3,65, Willem II Tilburg 1,39).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).