20 Şubat Çarşamba · 19:00
Kuponperest analizi
GBO%46Beraberlik%30EGU%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven60/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, EA Guingamp 1620.
- Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,83
Beklenen gol (dep.)
1,11
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, EA Guingamp 1620.
- Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Girondins Bordeaux 1620.
- EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,83, EA Guingamp 1,11).
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,83, EA Guingamp 1,11).
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).