KuponperestV2
20 Aralık Cuma · 23:00
Girona
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Real Valladolid

Kuponperest analizi

GIR%61Beraberlik%23VDD%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Real Valladolid 1378.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,34

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

3,41

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Real Valladolid 1378.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1378).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Girona 1565.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Girona 2,34, Real Valladolid 1,07).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Girona 2,34, Real Valladolid 1,07).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven65/100Orta risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).