12 Ocak Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
GIR%50Beraberlik%27CAL%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven51/100Orta riskModel uyumu 53%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, CD Alavés 1620.
- Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,76
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
2,59
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven33/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, CD Alavés 1620.
- Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Girona 1565.
- CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,76, CD Alavés 0,84).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,76, CD Alavés 0,84).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).