28 Mart Cuma · 23:15
Kuponperest analizi
GIL%20Beraberlik%24BEN%56
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven56/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Gil Vicente 1555.
- Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,68
Beklenen gol (dep.)
1,53
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
0-1
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Sport Lisboa e Benfica 1675.
- Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1675).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Gil Vicente 1555.
- Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,68, Sport Lisboa e Benfica 1,53).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,68, Sport Lisboa e Benfica 1,53).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).