KuponperestV2
17 Şubat Pazartesi · 23:15
Gil Vicente
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Famalicão

Kuponperest analizi

GIL%35Beraberlik%31FAM%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%69
Güven49/100Orta riskModel uyumu 66%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,84, Famalicão 0,99).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,84

Beklenen gol (dep.)

0,99

Toplam beklenen gol

1,83

En olası skor

0-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Famalicão 1516.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1516).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Gil Vicente 1555.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,84, Famalicão 0,99).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,84, Famalicão 0,99).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Famalicão son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).