18 Mayıs Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
GET%39Beraberlik%28VIL%33
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%65
Güven54/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,12, Villarreal 0,88).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,12
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
2,00
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Villarreal 1716.
- Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1716).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Getafe 1597.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,12, Villarreal 0,88).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,12, Villarreal 0,88).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
- Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).