24 Ağustos Cumartesi · 21:30
Kuponperest analizi
GET%51Beraberlik%25RVA%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%51
Güven57/100Yüksek riskModel uyumu 97%
Neden?
- Getafe kalesini maçların %27'inde, Rayo Vallecano de Madrid %23'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,89 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,72
Beklenen gol (dep.)
0,89
Toplam beklenen gol
2,62
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1634).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Getafe 1594.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,89).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,89).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).