15 Mayıs Çarşamba · 22:00
Kuponperest analizi
GET%34Beraberlik%24CAT%42
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Getafe 1594.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,48
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Club Atlético de Madrid 1792.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1792).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Getafe 1594.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,25, Club Atlético de Madrid 1,22).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,25, Club Atlético de Madrid 1,22).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).