KuponperestV2
28 Mayıs Pazar · 19:00
Getafe
2-1Maç sonucu · İY 1-1
CA Osasuna

Kuponperest analizi

GET%57Beraberlik%23COS%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven62/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, CA Osasuna 1549.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,00

Beklenen gol (dep.)

0,92

Toplam beklenen gol

2,92

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, CA Osasuna 1549.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1549).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Getafe 1595.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 2,00, CA Osasuna 0,92).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 2,00, CA Osasuna 0,92).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Getafe — CA Osasuna · Kuponperest