KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 14:00
Getafe
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Kuponperest analizi

GET%46Beraberlik%27ACL%28

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%55
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Getafe kalesini maçların %27'inde, Athletic Club %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,42

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,37

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Athletic Club 1620.
  • Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Getafe 1597.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,42, Athletic Club 0,95).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,42, Athletic Club 0,95).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Getafe — Athletic Club · Kuponperest